SERVİSLERİMİZ

UÇAK BİLETİ

Müşterilerimizin seyahat alışkanlıklarını ve taleplerini göz önünde bulundurarak seyahatlerini en uygun fiyata ve en yüksek konforda yapmalarını sağlıyoruz. Tüm talepleriniz maksimum 10 dakika içerisinde değerlendirilmekte ve 100’ün üzerinde anlaşmalı hava yolu şirketi taranarak, alternatif uçuş seçenekleri ile birlikte Müşteri Temsilcilerimiz tarafından sizlere iletilmektedir.

OTEL REZERVASYONLARI

Dünya’nın her yerinde 200.000’in üzerinde ulusal ve uluslararası otellerle olan ortaklığımız sayesinde otel odası ve toplantı salonları rezervasyonları konusunda en iyi fiyat ve konforu sunabilecek tecrübe ve birikime sahip ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

VİZE HİZMETLERİ

ATG Turkey uzman ekibi, seyahat vizesi müracaatlarıyla ilgili gerekli olan dokümanlar ile ilgili bilgilere sahip olmakla birlikte, konsolosluklarla da olan yakın ilişkileri çerçevesinde en güncel vize bilgilerini edinerek müşterilerine hızlı ve etkili bir hizmet sunmaktadır.

ARAÇ KİRALAMA & TRANSFER SERVİSLERİ

ATG Turkey’deki uzman ekibimiz, yerel ya da uluslararası seyahatleriniz süresince kullanmak üzere araç kiralama ve transferler hizmetleri de sağlamaktadır.

“İster şoförlü ister şoförsüz olarak siz aracınızı seçin, biz Dünya’nın neresinde olursa olsun temin edelim.”

VIP SERVİSLER
ATG Turkey, müşterileri için en iyi ve en uygun VIP hizmetlerini sunmaktadır. VIP Hizmetlerimizden bazıları:
  • Kişiye Özel Turlar
  • Kültür Turları
  • Fuar Turları
  • Turistik Gemi Turları
  • Helikopter, Özel Jet ve Yat Kiralama
Siz hiçbir detayı düşünmeyin, stresten uzak seyahatinizin keyfini çıkarın.
KONFERANS VE TOPLANTI ORGANİZASYONLARI

Konferans, seminer ve toplantı organizasyonları ile ilgili olarak, program planlama ve yönetimi konusunda daha önce birçok Ulusal ve Uluslararası organizas- yonu başarı ile gerçekleştirmiş tecrübeli bir ekip ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

VOUCHER İNDİR

SON HABERLER

PARTNERLERİMİZ

ATG Turkey

Meclis-i Mebusan Cd. No:23/4 34433 Fındıklı / Beyoğlu - İSTANBUL

Tel: +90 212 250 20 20
Fax: +90 212 293 60 80
E-Mail: info@atgturkey.com

Bültene Abone Ol
Subscribe for news about travel.

© Copyright 2016 ATG Turkey, Inc. All Rights Reserved