Hakkımızda
ATG Turkey , portföyünde farklı sektörlerde faaliyet gösteren Ulusal ve Uluslararası ölçekte birçok firmayı barındıran, sınıfının en iyisi olan hizmetleri sunan, ülkenin en büyük ve en hızlı gelişen seyahat yönetim şirketlerinden birisidir.

2003 yılında kurulan ATG Turkey , seyahat programlarındaki kaliteyi en üst düzeye taşımakta ve müşterilerine eşsiz bir hizmet sunmaktadır.

ATG Turkey olarak amacımız, en uygun fiyata, profesyonel, proaktif ve özel bir hizmet sunarak, dünyayı size daha da yakınlaştırmaktır.

Profesyonel ekibimiz, tüm isteklerinize cevap verebilecek tecrübe ve birikime sahiptirler. Portföyünde yer alan 400.000’in üzerinde otel ve her kategoride konaklama alternatifleriyle müşterilerimize birçok seçenek sunmaktayız. Hizmetlerimiz arasında havaalanı transferleri, karşılama ve uğurlama, uçak bileti, araç kiralama, seyahat sigortası, tatil paketleri, önemli gün ve etkinlikler için bilet temini, vize müracaatları ve organizasyon (kongre, seminer, toplantı, lansman, açılış vb.) hizmetleri bulunmaktadır.

Firmamız, TÜRSAB A Grubu seyahat acentesi ve IATA üyesi olarak faaliyetlerini 2003 yılından itibaren kesintisiz bir şekilde sürdürmektedir. İstanbul merkez ve Ankara ofislerimizin yanı sıra İngiltere ve Avrupa’nın diğer ülkelerindeki müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmet kalitemizi arttırmak için Londra ofisimiz 2015 yılında faaliyete geçmiş ve müşterilerimize hizmet vermeye başlamıştır.


MİSYONUMUZ
Çalışmakta olduğumuz firmaların mevcut ticari hacimlerini genişletebilmelerine yardımcı olabilecek kurumsal seyahat ve etkinlik hizmetleri alanında, kendileri için anlamlı seviyede rekabet avantajı yaratmak.
VİZYONUMUZ
ATG Turkey 'yi hızla gelişen iş dünyası içerisinde, en önde gelen seyahat ve etkinlik yönetim şirketi biri haline getirmektir.

ATG Turkey

Meclis-i Mebusan Cd. No:23/4 34433 Fındıklı / Beyoğlu - İSTANBUL

Tel: +90 212 250 20 20
Fax: +90 212 293 60 80
E-Mail: info@atgturkey.com

Bültene Abone Ol
Subscribe for news about travel.

© Copyright 2016 ATG Turkey, Inc. All Rights Reserved